Eşimle Boşanmak için Büyü

Ailede olan sorunlar nedeniyle boşanma ve ayırma büyüsü çok sık tercih edilmektedir. Genel olarak boşanma büyüsü eşler arasında büyük sorunlar oluştuğu zaman eşlerin boşanması için yapılan bir büyü çeşididir. Kocamdan boşanmak istiyorum yani kocamdan kurtulmak istiyorum diyen birisi kocasından ayrılmak istediği halde bir şekilde baskıyla karşılabilir. İstenmeyen bir evliliği devam ettirmek zorunda kalan kişiler bu konuda yardım alabilirler.
Boşanma ve ayrılık için çok etkili dualar da vardır. En etkili büyüler papaz büyüleri adı altında yapılan uygulama ya da işlemlerdir. Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır. Karınızdan veya kocanız ile anlaşamayıp boşanma oldukça zor bir durum haline geldiyse aşağıda verceğimiz dua uygulaması ile kocanızı yada karınızı sizden sevmediği bir yemekten tiksinir gibi tiksindirtebilirsiniz.
Kul in küntüm tühibbünellahe fettebiuni yühbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahıym* Kad şeğafeha hubben* İnna leneraha fi dalalin mübin* Yuhibbuhüm ve yühibbunehu ezilletün alel mü’minin* Eızettin alel kafirin* Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh*

bosanmaduasi

Eşimle Boşanmak için Büyü” için 9 yorum

  1. BURAK HOCAYI TAVSİYE EDERİM SAHRA BEN CELP YAPTIRDIM EŞİMDEN ŞİDDEET VARDI ÇOK KENDİ İSTEGİYLE BENİ BIRAKSIN DİYE KURTULDUM ÇOK ŞÜKÜR YİRMİ GÜNDE

    1. Merhaba bende eşimden ayrılmak istiyorum…senelerdir boşanmak istediğimi söylüyorum ama malesef benden ayrılmıyor. Burak hocaya nasıl ulaşabilirim ve celb nasıl yapılyor. Ben almanyada yaşıyorum. Bana bir bağlantı numarası verirseniz çok minnetdar olurum.
      Ayşe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir