Eşimle Boşanmak için Büyü

Eşinizden boşanmak isteyipte boşanamıyorsanız sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz ; Ailede olan sorunlar nedeniyle boşanma ve ayırma büyüsü çok sık tercih edilmektedir. Genel olarak boşanma büyüsü eşler arasında büyük sorunlar oluştuğu zaman eşlerin boşanması için yapılan bir büyü çeşididir.

Kocamdan boşanmak istiyorum yani kocamdan kurtulmak istiyorum diyen birisi kocasından ayrılmak istediği halde bir şekilde baskıyla karşılabilir. İstenmeyen bir evliliği devam ettirmek zorunda kalan kişiler bu konuda yardım alabilirler.

Boşanma ve ayrılık için çok etkili dualar da vardır. En etkili büyüler papaz büyüleri adı altında yapılan uygulama ya da işlemlerdir. Ayrılmak istenen eşin gönül rızasıyla boşanmaya razı olması için yapılır.

Karınızdan veya kocanız ile anlaşamayıp boşanma oldukça zor bir durum haline geldiyse aşağıda verceğimiz dua uygulaması ile kocanızı yada karınızı sizden sevmediği bir yemekten tiksinir gibi tiksindirtebilirsiniz.
Kul in küntüm tühibbünellahe fettebiuni yühbibkümüllahü ve yağfir leküm zünubeküm, vallahü ğafurur rahıym* Kad şeğafeha hubben* İnna leneraha fi dalalin mübin* Yuhibbuhüm ve yühibbunehu ezilletün alel mü’minin* Eızettin alel kafirin* Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh, Ya Beduh*

bosanmaduasi

Eşimle Boşanmak için Büyü” için 10 yorum

 1. sahra Yanıtla

  ben yeni bitane yapturdim ekstradan bunuda okusam etkiki olurmu acaba kac defa nasil okucaz

 2. EMİNE Yanıtla

  BURAK HOCAYI TAVSİYE EDERİM SAHRA BEN CELP YAPTIRDIM EŞİMDEN ŞİDDEET VARDI ÇOK KENDİ İSTEGİYLE BENİ BIRAKSIN DİYE KURTULDUM ÇOK ŞÜKÜR YİRMİ GÜNDE

  • Ayse Yanıtla

   Merhaba bende eşimden ayrılmak istiyorum…senelerdir boşanmak istediğimi söylüyorum ama malesef benden ayrılmıyor. Burak hocaya nasıl ulaşabilirim ve celb nasıl yapılyor. Ben almanyada yaşıyorum. Bana bir bağlantı numarası verirseniz çok minnetdar olurum.
   Ayşe

 3. Umut Yanıtla

  Bana yardimci olurmusunuz Allah askina. Bu surecle ilgili yasanilanlar . Nasil yapilio

 4. ILGIT Yanıtla

  Eşim beni terk etti tam 35 gündür kayıpdı sağolun Burak bey balgama vekfiniz çok işe yaradı geri döndü ve artık saatine evinde satinde işinde yuvamız huzur buldu. Buradan tüm misafirlerimize tereddütsüz tavsiye ederim. Eşimden korktuğum için süreki mail adresiyle iletişime geçip büyük sabırla bize yardım etti sizin hakkınız ödenmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir