Birine Kendini Çok Sevdirme Büyüsü

Birine Kendini Çok Sevdirme Büyüsü

Birine kendini çok sevdirme büyüsü nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza önemli bilgiler vereceğiz ; Sevdiği bir kimsenin kendisini bilmukabele sevmesi ve onun muhabbet ve sevgisini celbetmek için bir bardak temiz suya … defa Besmele-i Şerife’yi okuyarak o su, muhabbet ve sevgisi arzu edilen kimseye içirilirse onun kalbinde okuyan veyahut niyetine okunan kimseye karşı şiddetli bir sevgi ve muhabbet hasıl olur.

Allahümme zeyyinna bi zinnetil iman vec’alna hüdaten muhtedin. Allahümme inni es’elüke hayrel mes’eleti ve haredduai ve hayrennecahi ve hayrel ameli hayressevabi ve hayrel hayati ve hayrel memati ve ve sebitni ve sakkil mevazini ve hakik imani verfeğ dereceti ve takabbel salati vağfir hatieti. Ve es’elüked-derecatilula minelcenneti, amin.

 

Bir Yorum

  1. Benim annem ben kucukken vefat etti. Babam uzun sure gerek babaanem gerek ananem idre ederken ikisi de olunce calismak zorunda oldugu icin evlebmek zorunda kaldi. Cunku eve bi yemek temizlik ve benimle ilgilenenen birisi lazimdi. Hacer ile o zaman tanistik. Hacer babamin yaninda bir melek iken o yokken resmen canavardi. Yani tipik uvey anne. Ben akli basinda Allahtan buyuktumde dayak fakan gormuyordm. Bi tanede uvey kardesim vardi benimle emsal. Kadinin eline sevgilimi ogrenmesi ile dustum. Babam cok karsiydi uni bitmeden kesinlikle diyordu. Kati kurallari vardi mazallah beni okula gondermezdi. Bunun icin bende hemen burak hocaya ulastm ve uvey annemin beni sevmesi icin yardim istedim bana cok yardimxi oldu. Hemen bi celb yapgi ve etksiini de kisa sirurede yavas sekilde bello etti. İsteuenler pisman olmazsiniz numarasi da bu 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu