Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğutma büyüsü nasıl bozulur ve nasıl yapılır soğutma büyüsü hakkında bazı önemli bilgiler sunacağız ; Bazılarının sizlere yaptığı soğutma büyüsünden nasıl kurtulmanız gerektiği konusunda bilgiler vereceğiz ; Soğutma büyüsü kişileri sevdiklerinden, ailelerinden ayırmak, onlardan soğutmak için yapılmaktadır. Büyünün yapılması çok zor olmamakla birlikte, etkisini kısa zamanda gösteren bir büyüdür. Ne yazık ki soğutma büyüsünün bozulması oldukça zordur.

Büyünün bozulması için medyumlar tarafından yapılan vekf tılsımlarından yararlanmak gerekmektedir. Ya da deneyimli hocalardan yardım alınmalıdır. Bunun nedeni büyünün yapılması esnasında yaşanacak ters etkilerin kalkmasıdır.

Çünkü büyü bozmak göründüğü kadar kolay değildir. Ne türlü bir büyünün yapıldığı anlaşılır ve bunun ardından, bu büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsım yapılır

Soğutma büyüsünü bozmak amacı ile yapılan bu tılsımların kişilerin kıyafetlerine ya da odasında ki her hangi bir yere gizlenmesi ve uzun bir süre o mekandan ya da üzerinden çıkarmaması gerekir. Büyünün yapılması kadar kısa sürede etki etmese dahi uzun ve sabırlı bir bekleyişin ardından, soğutma büyüsünün etkileri ortadan kalkmaktadır.

Bir Yorum

  1. Esim kisa sure once benden ayrilmak istedigini soyledi. Neden durduk yere bilmiyorum. Meger hayati da birisi vatmis uzun zamandir. Hemen burak hoca ile iletime gectim saolsun o kadundan soguttuk ve yuvasina dondu. Burak hocanin numafasi isgeyenler ivin 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu